понеділок, 10 грудня 2018 р.

Новорічний декор - інтер'єрні композиції



Цю публікацію присвячено виготовленню прикрас для всіма улюблених новорічно-різдвяних свят. Головна ідея цієї серії - використання в якості основи для композицій  наявних дома речей - ваз, підсвічників або взагалі будь-чого, прикрашених недорогими  іграшками, які можна знайти у супермаркеті по дорозі з роботи. 

 




Чим не майстерня різдвяного ельфа?


1. Деревяні підсвічники
В якості основи для свічників використані дерев'яні кружальця різного діаметру, з'єднані за допомогою термоклею в порядку, який підказує фантазія.


Для декору обрано різні гарнесеньки дрібнички  - дерев'яні та порцелянові іграшки, свічки, свічечки та стрічечки, кульки, а також засушені рослини і мох.


Декоративні елементи, свічки та рослини злегка зафіксовані за допомогою двошарового скотчу та при потребі можуть бути зняті або перенесені на інше місце.


Перший підсвічник з дере'вяними іграшками, варіанти декору ще в процесі допрацювання, пробую додавати різні кульки. Тут справжня свічка, тому це не можна залишати без нагляду і розташовувати поруч займисті предмети.



 Композиція зі свічками і кульками в зимових тонах:


Композиція з скляним підсвічником, пррянощами і мохом та металевими мініатюрами:

 

В цьому підсвічнику використані безпечні свічки-ліхтарики, тому цю композицію можна ставити будь-де.


Декор - порцелянові чашечки з мохом і ягодами барбарису



2. Композиція на основі скляної вази з електричною гірляндою
Декоративні елементи - стрічки, кульки та дзвіночки - прикріплені до кулі зі штучних ялинкових гілок. Світловий елемент - електрична мікрогірлянда на батарейках. Кулю з гілок зафіксовано в верхній частині вази за допомогою деревяних шпажок, втикнутих з чотирьох сторін так, щоби вони були трохи довшими ніж діаметр отвору. Гірлянду перекинуто через шпажки і розміщено всередіні вази разом з кульками, підвішеними на різних рівнях.



3. Лііхтарик-підсвічник
Ззовні прикрашений іграшками, стрічками і дзвіночками. Всередині замість свічки поміщено електричну гірлянду на батарейках



4. Композиція з кульками
Основою є дещо невідомого призначення, виготовлене зі шматочків скла в металевому перепльоті (країна походження - Німеччина). Головною фішкою композиції є не кольорові ялинкові кульки, а медальон, знятий з швейної машинки Зінгер 1914 року випуску!

 



















5. Декор для кухні

На люстрі - порцелянові філіжаночки, наповнені мохом (зібраний в пучечки та закріплений в чашках за допомогою двошарового скотчу). Чашечки підвішені на гачках для ялинкових прикрас.


На шафі  - гірлянда з штучних гілок, головною прикрасою якої є власноруч задекоровані в техніці декупаж іграшки:


6. Ялинкові прикраси з запахом літа

На люстрі - прозорі кульки, заповнені чабрецем, лавандою, материнкою та ішими ароматними травми (на виготовлення надихнула ця стаття: https://www.facebook.com/events/1163988250432938/permalink/1166745040157259/ ). Наповнювач треба готувати заздалегідь :)



Ось такі прикраси получилися у мене в цьому році; дякую за перегляд тим, хто додивився до кінця і бажаю веселих свят!





Немає коментарів:

Дописати коментар

Виготовлення ляльки-гольниці (майстер-клас)

    В цьому дописі я демонструю процес виготовлення двох інтер'єрних ляльок-гольниць. Основою композиції стали поясні порцелянові ляльки...