Будьте осторожны со своими желаниями - они имеют свойство сбываться!
(М.А. Булгаков)
Кажуть, що будь-яке слово або думка прагнуть до втілення, себто до матеріалізації. Ось так трапилося у мене - сподобалась картинка - вишила картинку - з'явились машинка і киця! Ну, якщо чесно, насправді було так. Машинка Зингер - це наша сімейна реліквія з 1914 року, але у неї столу з ножним приводом не було, крутити треба рукою. Зингерівський столик давно був моєю мрією. Вперше такий я побачила у сусідів, у подружчиної бабусі, і була просто зачарована. Згодом, коли сусіди зробили ремонт, поміняли меблі і почали скаржитися на старий мотлох, я спробувала випросити це диво собі. Хоч мені пообіцяли залюбки її подарувати, але до діла так і не дійшло. Все відмахувалися складністю видобуття бажаного мотлоху з-під іншого мотлоху на балконі. Не допомогли мені ані обіцянки відпрацювати участю у глобальному прибиранні, ані пропозиція просто купити у них цю річ. Мабуть, тоді не судилося. Схему ж вишивки я побачила через кілька років, звісно, шукаючи щось інше, і не змогла утриматись від втілення. По-перше, на картинці був омріяний столик, по-друге, чудовий кіт в комплекті! А десь через рік у нас завелась Каська, а столик я придбала цієї зими через інтернет. Звичайно, бажану річ я отримала не тому, що вишила її зображення, а тому, що свідомо шукала таку. І киця у нас чорна не випадково, чоловік спеціально таку взяв. Але дуже серйозні люди, теоретики і практики планування і досягнення, стверджують, що цілі треба формулювати дуже конкретно, уявляти їх в подробицях і деталях, тоді мовляв, буде ефективне досянення бажаного результату. А знаєте, мабуть воно таки працює, треба користуватися такою методикою і в подальшому :). Отже, бажаю всім успіхів у досягненні поставленої мети!
PS. Мабуть мало хто був таким спеціалістом у досяганні мети, як Ісаак Зінгер, розробник конструкції портативних швейних машин, яка використовується і донині навіть у найсучасніших екземплярах..
Беззаперечно немає жодної людини, яка б не чула про ці машинки; у багатьох вони зберіглися, і до того ж в робочому стані.
Вельмишановний пан Зінгер був людиною в усіх сенсах неординарною і багатогранною. Відомо, що саме він вперше застосував те, що ми нині називаємо франчайзінгом. У 1851 р.створив у США компанію з виробництва шв. машин, які постачалися у багато країн. Зрозумівши затратність постачання товару на віддалені території, він придумав продавати права на виробництво, продаж і сервіс продукціїї під своєю маркою. В тому числі і на теріторії російської імперіі, де 1860-х роках було відкрито завод у Подольську. Після 1917 р. зрозуміло, все потрапило до рук більшовиків, але машини випущені у совєцькі часи уже мали іншу назву. Чули про "Подолку"? Вона, виявляється, є нащадком "Зінгера", але набагато менш вдалим.
А ще,
між іншим, саме Зінгер є розробником портативної машинки, яка робила
шов двома нитками і мала рухомий човник. До цього домашні машинки шили
петельчастим тамбурним шовом, який легко розпускався. Міцний подвійний робили
тільки величезні промислові машини для пошиву вітрил. І мало того,
кажуть, що він розробив свою конструкцію дуже швидко, і ледь не "на
слабо", бо терміново потрібні були гроші. Ще придумав використовувати
рекламу з гарними дівчатами для просування свого товару. Здається, мав
декілька жінок і купу дітей, цікавився мистецтвом. Будучи уже поважним
успішним бізнесменом, одного разу "забив" на роботу і гайнув у мандри в
якості актора. Отака була світлої пам'яті креативна людина!
Немає коментарів:
Дописати коментар